KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163377
nr 1316 3377
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, 30x40 cm. Signerad
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:16:52
700 kr
900 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren